oldcentralpub.pl

Oferta

Nasza oferta

Szkolenia BHP dla pracowników są jednym z wymaganych kwestii dla osób zatrudnionych w przedsiębiorstwach. Odpowiedzialnym za przeprowadzenie ich w danym miejscu jest przedsiębiorca. Organizujemy zarówno szkolenia wstępne jak i okresowe, które są prowadzone przez naszych doświadczonych instruktorów tworzących zespół specjalistów w dziedzinie BHP i ochrony ppoż. 

Obsługa BHP to bardzo korzystne rozwiązanie zapewniające całodobowy nadzór, co znacząco zmniejsza koszty ponoszone przez pracodawcę. Gwarantujemy dostęp do sprawdzonych usług na wysokim poziomie, co jest szczególnie istotne w przypadku kontroli ze strony organów nadzoru nad warunkami pracy w przedsiębiorstwie. Bierzemy udział w ustaleniu przyczyn i przebiegu zdarzenia oraz opracowaniu dokumentacji.

Opracowanie oceny ryzyka zawodowego wymaga odpowiedniej ilości czasu i jest dość skomplikowane szczególnie w przypadku dużych przedsiębiorstw. Jednak całościową odpowiedzialność za nieprawidłową dokumentację ponosi wyłącznie pracodawca, dlatego też jeśli chcemy, aby wszystko było odpowiednio opracowane warto zwrócić się w stronę usług naszej firmy. Stworzenie oceny ryzyka zawodowego jest dla nas prostym zadaniem. Nasi eksperci posiadają duże doświadczenie w branży oraz całą konieczną wiedzę, dzięki czemu  wszystko odbywa się w sposób prosty i bezstratny dla przedsiębiorcy.